Artmar Artı Mermer A.Ş.

Hakkımızda

Artmar Artı Mermer A.Ş. mermer ocaklarıyla mermer ürünleri konusunda üretime başladığı 1997 yılndan itibaren müşterilerinin istekleri doğrultusunda kaliteli ve güvenilir ürünler üretmeyi hedefleyerek çalışmalarını sürdürmektedir. Üretimde kaliteyi prensip edinen Artmar A.Ş. , 5.115 m2 kapalı / 18.998 m2açık üretim alanında, konusunda uzman çalışanlarıyla, mühendis kadrosu ile; standart, isteğe bağlı/özel ebatlı ihracat mermer plaka üretimini yapmaktadır.


Misyonumuz:

Artmr Artı Mermer A.Ş. 30 yılı aşkın tecrübesi, genç ve dinamik uzman kadrosu, kaliteli hizmeti ile sürekli ürün kalitesini iyileştirmeyi ve müşteri memnuniyetini öne çıkaran, zamana uygun teknolojiyi kullanan, mermer sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek yüksek kalitede mermer blokları, plakaler ve karolar yapımı üzerine her türlü özel üretimi yapan girişimci bir şirkettir.

Hedefimiz tamamen güvenilir, kaliteli ürün, iyi bir hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile varlığımızı sürdürmektir.

Amacımız; kaynaklarımızı en etkin biçimde kullanarak, gelişimlere açık, rekabet edebilir kalitede ürünler imal ederek, müşterilerimizin taleplerini tamamen karşılayabilen bir şirket olarak sektörde katma değer yaratmaktır.

Artmar Artı Mermer A.Ş. rekabet etmeyi karşı tarafı yok etmek değil kalitede yarışmak olarak algılamaktadır. İnsanlara güven vermenin ve insanlara güvenmeyi sahip olunacak en büyük sermaye olduğunu bilmekte ve buna göre hareket etmektedir. Çağın gerektirdiği bilişim, bilgi ve teknolojinin çalışma sahamızı ilgilendiren bölümünü sürekli takip ederek kendini yenilemektedir.


Vizyonumuz:

Artmar Artı Mermer A.Ş. olarak mermer ürünleri konusunda üretime başladığı 1997 yılından itibaren hızlı ve kaliteli ürün üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, uluslararası ve yerel müşterilerin beklentilerini hem birebir karşılamak ve taleplerinin üzerinde kalitelisine güvenilir ürünler sunmak; yüksek nitelikli ve kaliteli hizmet anlayışı ile Avrupa ve Asya-Bölgesi’ nin önde gelen kuruluşları arasında yer almak ve böylece sektör liderliğini oluşturmaktadır.

Doğru, dürüst, ilkeli ve varlığı boyunca güvenilir bir firma olma özelliğini ve çalışmasını prensip edinerek taviz vermeden daima koruma gayreti içerisinde zamanlaması, kalitesi ve güvenirliğimiz ile yolumuza devam etmektir.

Firmamızı daha ileriye taşıyabilmek amacı ile, önemle üzerinde durduğumuz ilkemiz dürüst bir iş ortamı yaratarak ve elimizdeki kaynakları en iyi şekilde değerlendirerek müşteri odaklı çalışmak ve en üstün müşteri memnuniyetini yakalamaktır. Ürünlerimizde kaliteyi yakalamak adına yürüttüğümüz faaliyetler ve ISO-9001 çalışmaları kapsamında her geçen gün daha fazla nitelikli iş gücü yaratıyor ve bunun üretimimize en iyi şekilde yansıması için çalışmaktayız.

Etik değerlere sahip çıkarak, disiplinli çalışmayı kendisine ilke edinen Artmar Artı Mermer A.Ş., bu kapsamda çevre ve insan sağlığını da göz ardı etmeksizin personelini bilinçlendirmeye ve kendini sürekli geliştirmeye değişmez prensipleri ile devam edecektir.

Kalitemiz:

Oluşturduğumuz vizyon, misyon ve kurumsal değerler ışığında uğraş verdiğimiz mermer sektöründe hizmet ve ürün kalitemizi ölçülebilir ve sürdürülebilir kılmayı amaçlarız. Bu amaç doğrultusunda; Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak kendimizi sürekli yenileyen bir şirket olmaya çalışırız. 

Müşteri memnuniyetini ölçerek gerekli aksiyonları alırız. Performans takipleri yaparak iş süreçlerimizi etkin kılarız. Ürün kalitesinin sürekli iyileştirilmesi yönünde çalışırız.

Yetkin ve deneyimli bir takım oluşturabilmek için, çalışanlarımızın gelişimini sağlamak yönünde iletişim ve eğitim kanallarını etkin kılarız. Tedarikçilerimiz ile işbirliğini her fırsatta geliştirmeye çalışırız. Hatta tedarikçilerimiz aynen çalışanlarımız gibi şirket felsefesini benimsemiş olarak, bağımız ve özgürce şirketimizin menfaati doğrultusunda hareket etmektedirler. Geliştirdiğimiz projeler ile topluma katkı sağlama yolunda adımlar ataya devam ediyoruz.


TTK bilgileri:

 İşyeri Ticari Şirket Ünvanı:Artmar Artı Mermer ve Maden Araştırma Anonim Şirketi/1 NL Şube

 Ticari Sicil Numarası:35033

 Yer Sağlayıcı:Artmar A.Ş. E.O.S.B. 12.Cd. Eskişehir

 İşyeri Ticaret Merkezi:OSB 12. Cadde No. 13 Eskişehir

 Nace Kodu: 256201

Adres:O.S.B. 12. Cadde No. 13, TR-26110 Eskişehir

Tel.: +90-222-2361075 Faximile: +90-222-2360205

E-Mail: artmar@artmar.com.tr (Spam-Filitreli)

Mersis No.: 3263445367315608